DonkeySzot to miejsce, w którym odkryjesz świat zwierząt i zapewnisz zabawę dla całej rodziny. Atrakcje niedaleko Pogorzelicy przyciągają turystów z całego regionu. Zobaczysz u nas: osiołki, lampy, owce, kozy i kózki miniaturowe, kucyki, alpaki, byki, króliczki, bażanty, pawie, gołębie, indyki, kaczki, kury czy bojowce. Najmłodsi z chęcią podziwiają również świnki morskie, oraz papużki. Niewątpliwą atrakcją naszego mini zoo jest nowa mieszkanka Jadwiga, czyli żółw grecki.

Marzysz o wyjątkowych urodzinach, które zapadną w pamięci zaproszonych gości na długo? W naszym mini zoo organizujemy imprezy okolicznościowe, podczas których zapewniamy wiele atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

Atrakcje dla całej rodziny niedaleko Pogorzelicy

Pogorzelica to malownicza miejscowość położona na polskim wybrzeżu Bałtyku, która przyciąga każdego roku rzesze turystów spragnionych wypoczynku nad morzem. Podczas pobytu tutaj polecamy nasze mini zoo i przygotowane w nim atrakcje. W DonkeySzot oferujemy wiele aktywności dla całej rodziny. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, dmuchańce oraz inne miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. Dorośli natomiast mogą skorzystać z możliwości zrelaksowania się na leżakach, podczas gdy dzieci bawią się pod czujnym okiem animatorów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do rezerwacji zwiedzenia mini zoo. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Serdecznie zapraszamy!