DonkeySzot Mini ZOO w Rogozinie

DonkeySzot Mini ZOO Rogozina

Bez cienia wątpliwości rodzina naszych osiołków przyczyniła się do powstania MINI ZOO.

Na dużej otwartej przestrzeni stworzyliśmy miejsce, w którym fantastycznie spędzisz czas wraz z całą swoją rodziną. Spacerując krętymi alejkami w otoczeniu zieleni nie tylko odpoczniesz, ale co najważniejsze skorzystasz z mnóstwa atrakcji. Samochód możesz bezpiecznie zaparkować na dużym, bezpłatnym parkingu.

DonkeySzot to świetne miejsce dla najmłodszych!

DonkeySzot Mini Zoo Rogozina

Zapraszamy do zapoznania się ze światem zwierząt w Naszym Mini ZOO DonkeySzot!

W tym przemiłym oteczeniu zapoznamy Was z ich pochodzeniem, zwyczajami i osobistymi upodobaniami. Dowiecie się, kto z kim się przyjaźni, a kto z kim “koty drze”. Kto tu dowodzi, a kto jest nieujarzmionym outsiderem. Kto uwielbia marchewkę, a kto ma fioła na punkcie owsa. kto ma raciczki, a kto przemierza świat na kopytach.

DonkeySzot Mini Zoo Rogozina
DonkeySzot Mini Zoo Rogozina
DonkeySzot Mini Zoo Rogozina

Mni ZOO DonkeySzot to także edukacja.

Ścieżka sensoryczna to pewnego rodzaju tor przeszkód dla dziecka, którego funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku. Pośrednio wpływa on korzystnie na rozwijanie innych umiejętności, a co najważniejsze – jest świetną zabawą!

Przetwarzanie sensoryczne jest procesem, który organizuje i uporządkowuje wrażenia do nas docierające, abyśmy mieli możliwość odnaleźć się w otaczającym świecie, prawidłowo w nim funkcjonować oraz uczyć się nowych umiejętności.

DonkeySzot Mini Zoo Rogozina