PARK ROZRYWKI

W CENIE BILETU – WSZYSTKIE ATRAKCJE BEZ LIMITOW!

GWARANCJA NIEOGRANICZONEJ ZABAWY PRZEZ CAŁY DZIEŃ!

KRAINA  DMUCHAŃCÓW

Na terenie  Mini Zoo Donkeyszot znajduję się również park dmuchańców. Dzieci mają do dyspozycji 50-metrowy Dmuchany Tor Przeszkód, wysoką dmuchaną zjeżdżalnię dla starszych dzieci i dmuchany bawinek dla Maluchów. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś  – co sprawi radość i pozwoli rozładować dziecięcą nieokiełznaną energię.

Atrakcje są nielimitowane i dostępne codziennie w godzinach funkcjonowania obiektu 🙂

Park rozrywki z największym dmuchańcem nad morzem!

Park rozrywki zachodniopomorskie. Mini Zoo Donkeyszot Rogozina. Park rozrywki

Zapraszamy do naszej Krainy Dmuchańców! Cieszcie się i korzystajcie z atrakcji, ile tylko chcecie!

PARK ROZRYWKI

Nasz park rozrywki oferuje dużą przestrzeń do zabaw w plenerze.

Wielką popularnością wśród dzieci cieszy się nasza certyfikowana tyrolka – bezpieczny zjazd liniowy dla małych i dużych.

Park rozrywki zachodniopomorskie. Mini Zoo Donkeyszot Rogozina. Park rozrywki

TOR Z PRZESZKODAMI DO WYŚCIGÓW  HOBBY HORSE

Dla aktywnych  mamy wydzielony obszar, gdzie znajduje się TOR Z PRZESZKODAMI DO WYŚCIGÓW  HOBBY HORSE.

Na dużym placu imitującym paddok, znajdują się przeszkody stylizowane na wzór przeszkód wykorzystywanych podczas prawdziwych zawodów jeździeckich, stajenka dla koników oraz same zabawki –  hobby horse  – do dyspozycji.  Można się pościgać, poskakać czy po prostu ujeżdżać swojego wierzchowca.

Hobby Horse to nic innego jak pluszowa głowa konia umieszczona na drewnianym kiju.

Ten koń na kiju jest wspaniałą opcją dla najmłodszych miłośników tych pięknych zwierząt oraz samego jeździectwa. Zapewnia ruch i zabawę na świeżym powietrzu, solo jak i w grupie. Rozbudza pasję. Do koni. Do sportu.

Zdjęcie hobby horse oraz placu do skokow

Możecie wierzyć lub nie, ale Hobby Horsing jest już oficjalną międzynarodową dziedziną sportową. Wywodzi się ze Skandynawii, a dokładnie z Finlandii. Cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach europejskich  U nas  również zaczyna święcić triumfy.  Po raz pierwszy w Krakowie w ramach CAVALIADY 2023 zorganizowano zawody Hobby Horse, w których wystartowało ponad 300 zawodników z Polski i Czech. W ponad 600 przejazdach padł nowy rekord Potęgi Skoku – 140 cm.

Park rozrywki zachodniopomorskie. Mini Zoo Donkeyszot Rogozina. Park rozrywki. Hobby Horse

Jeśli zmęczycie się jazdą konną – zaraz obok znajduje się

DREWNIANY FANTOM KONIA DO NAUKI JAZDY KONNEJ ORAZ ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH

Konika możecie śmiało osiodłać, wyczyścić kopyta, wyczesać grzywę i ogon. Nasz drewniany rumak o imieniu KARINO posiada wszelki niezbędny osprzęt oraz akcesoria do pielęgnacji. Posiada nawet rodowód  😉

Park rozrywki zachodniopomorskie. Mini Zoo Donkeyszot Rogozina. Kuce Szetlandzkie.

A jeśli nawet Karino Wam się znudzi – to zapraszamy ponownie do zagrody prawdziwych Mustangów: Ksenia, Fiona oraz Peter  – temperamentne miniaturowe kuce szetlandzkie – zawsze chętnie wyjdą na spotkanie!

Park rozrywki zachodniopomorskie. Mini Zoo Donkeyszot Rogozina. Park rozrywki. Hobby Horse

SKOCZNIA DONKEYSZOT DO SKOKU W DAL

Dzieci i dorośli mogą zmierzyć się z długością skoku, jaki pokonuje z łatwością zwierzę wyszczególnione na planszy umieszczonej obok skoczni. Na samym końcu skoczni znajduje się nasz ludzki rekord – aktualny rekord świata należy do Mike’a Powella i wynosi 8,95 m !

Skocznia w Mini Zoo DonkeySzot

DREWNIANY PLAC ZABAW ORAZ PIASKOWNICA DLA NAJMŁODSZYCH

Z myślą o naszych najmłodszych pociechach wyodrębniliśmy Strefę Malucha, gdzie dzieci mogą bezpiecznie się pobawić, poszaleć na drewnianym certyfikowanym placu zabaw z dwiema zjeżdżalniami, czy też korzystać z licznych zabawek do piasku, taczek czy samochodzików.

Każda strefa wyposażona jest w liczne ławki oraz leżaki i koce dla opiekunów. Od wyboru do koloru 🙂

Plac zabaw Donkeyszot Rogozina. Atrakcje nad morzem. Park rozrywki

KUCHNIE BŁOTNE

Na pewno ogromną popularnością cieszą się nasze certyfikowane kuchnie błotne porozstawiane w strefie dziecięcej. Pięknie wyposażone, zaopatrzone w wodę – nieodmiennie przyciągają chętnych chcących spróbować swych sił w kuchni, z przepisami inspirowanymi nieograniczoną dziecięcą wyobraźnią!!! I wszystko zawsze niezwykle smakuje !!!

Plac zabaw Donkeyszot Rogozina. Atrakcje nad morzem. Park rozrywki

FANTOM KROWY I KOZY DO DOJENIA

Dla najmłodszych i nie tylko mamy dwie stajenki zamieszkałe przez krówkę  i kózkę. Obie dają przepyszne mleko – sami możecie spróbować swoich sił w dojeniu. Dookoła wystawione są niezbędne akcesoria używane niegdyś przy dojeniu.

Plac zabaw Donkeyszot Rogozina. Atrakcje nad morzem. Park rozrywki
Plac zabaw Donkeyszot Rogozina. Atrakcje nad morzem. Park rozrywki

ŚCIEŻKA Z TROPAMI ZWIERZĄT

A co Wy na to, by przyjrzeć się śladom pozostawionym przez nasze zwierzęta i spróbować rozszyfrować zagadkę: który trop należy do alpaki, który do kaczuszki, a który do osiołka?

ŚCIEŻKA SENSORYCZNA DONKEYSZOT

Uwielbiana przez dzieci i dorosłych ścieżka przyciąga wszystkie zmysły – kolorowa, dźwięczna, różnorodna w dotyku, pachnąca kwiatkami i siankiem, smakująca gdzieniegdzie rosnącą poziomką.

Usytuowana w samym sercu Donkeyszot obok dumnych pawi i przytulnych owieczek. Odpręża, stymuluje receptory, pobudza wyobraźnię dotykową. Rozwija zmysł równowagi oraz koordynację ruchową. Chętnie z niej korzystacie 🙂

Park rozrywki zachodniopomorskie. Mini Zoo Donkeyszot Rogozina. Kuce Szetlandzkie.

PLENEROWA GRA W KÓŁKO I KRZYŻYK

PLENEROWA GRA W KÓŁKO I KRZYŻYK w wersji gigant z pewnością umili czas wspólnie  dzieciom i rodzicom

W różnych częściach parku posiadamy mniejsze warianty tej gry, z ręcznie malowanymi wizerunkami naszych zwierząt.

PLENEROWA GRA W KÓŁKO I KRZYŻYK w wersji gigant z pewnością umili czas wspólnie dzieciom i rodzicom W różnych częściach parku posiadamy mniejsze warianty tej gry, z ręcznie malowanymi wizerunkami naszych zwierząt.

ZRĘCZNOŚCIOWA GRA –  RZUCANIE KALOSZEM DO CELU

A wszystko upiększa nasza niezrównana PANI ANIMATOR – dostępna  od poniedziałku do piątku do godziny 15. Zaprasza wszystkich bez wyjątku do skorzystania z bogatej oferty zabaw, jak tworzenie baniek mydlanych, malowanie twarzy i tatuaży, udział w grach plenerowych i edukacyjnych, wspólne malowanie, wyklejanie , tańczenie i śpiewanie. Z chęcią oprowadzi po naszym ZOO i podzieli się z Wami niezwykle barwnymi opowieściami o mieszkańcach Donkeyszot, historiami z ich życia wziętymi, zaskakującymi i ciekawymi 🙂

A wszystko upiększa nasza niezrównana PANI ANIMATOR – dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 15. Zaprasza wszystkich bez wyjątku do skorzystania z bogatej oferty zabaw, jak tworzenie baniek mydlanych, malowanie twarzy i tatuaży, udział w grach plenerowych i edukacyjnych, wspólne malowanie, wyklejanie , tańczenie i śpiewanie. Z chęcią oprowadzi po naszym ZOO i podzieli się z Wami niezwykle barwnymi opowieściami o mieszkańcach Donkeyszot, historiami z ich życia wziętymi, zaskakującymi i ciekawymi :-)